Usunięcie zęba a wybielanie

4 dni temu wyrwałam zęba, po jakim czasie mogę wybielać zęby metodą nakładkową?

Z wybielaniem należy poczekać do całkowitego zagojenia zębodołu (czyli mówiąc prościej, aż dziura po usuniętym zębie się zasklepi i pokryje zdrową błoną śluzową). Czas gojenia u każdego może się różnić, przeciętnie trwa to od 1 do 4 tygodni.

Lek. dent. Anna Siewierska

najszybciej po 2 tygodniach a najlepiej po całkowitym wygojeniu dziąsła co czasami trwa kilka tygodni
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk