Usuwanie blizn na rogówce oka

Witam. Moje pytanie dotyczy blizny na rogówce oka. Czy da się laserowo usunąć taką bliznę i oczekiwać poprawnego wzroku? Jakie są koszta? Jak wyglądają konsekwencje somatyczne, farmakologiczne? Czy oko po takim zabiegu "dochodzi" do siebie jakiś czas czy poprawa jest natychmiastowa? Gdzie taki zabieg można wykonać? czy sa jakieś przeciwwskazania oraz szanse, że zabieg się nie powiedzie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza okulisty. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.