Usuwanie pieprzyków u 21-latki

Chcę usunąć 6 pieprzyków metodą elektrokoagulacji (prywatnie) i 7 chirurgicznie(nfz). Z tego co wiem, elektrokoagulacją nie będzie to robiło różnicy(mam 3 na twarzy, jeden na szyi, na piersi i udzie). Resztę którą chcę usunąć chirurgicznie chciałabym "machnąć" za jednym razem, jest to możliwe? (pierś, biodro, udo,łydka, ręka przy łokciu, nad pośladkiem i na łopatce) I czy zabieg elektrokoagulacji jest możliwy na ciut "wystające" zmiany o wielkości ok 0,3-,04mm?

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście proponowałbym usuwanie zmian chirurgicznie ponieważ elekrokoagulacją nie ma materiału do badania histopatologicznego. Nie sądzę, aby chirurg usunął tyle zmian jenoczasowano 2-3 zmiany max.