Uzależnienie od onanizacji u męża

Mój mąż ma 42 lata. Wiem że ogląda porno i przy tym się onanizuje. Robi to od ok.20 lat. Myślę że robi to praktycznie codziennie. Bardzo mi to przeszkadza. Wręcz mnie to prześladuje.Uważam że przez to bardzo cierpią nasze relacje łożkowe. Mówiłam mu kilkakrotnie że wiem ,że to robi,że mi to strasznie przeszkadza. Wypierał się. Nic się nie zmieniło. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale jest zamkniety,nieczuły,wybuchowy,czasem agresywny. I zawsze twierdzi że to z mojej winy. Co mam robić!!?

Piotr Pilarski

Jeżeli Pani nie przylapala męża to skąd pewność ze tak robi? Proponuje Pani podjęcie terapii par u psychloga.

Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Sprawa jest rzeczywiście bardzo trudna, tymbardziej, że mąż zna Pani zdanie na ten temat. Proponuję udać się do seksuologa, który pomoże Państwu uporać się z problemem.
Pozdrawiam