W jaki sposób leczyć rumień?

witam mam problem z rumieniem byłem na paru zabiegach laserowych i nic niewartym ipl i mala porawa jest,zaczolem urzywac mirvaso i jest jeszcze gorzej czy jest ktoś w stanie mi pomuc??/

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć IP plećcie odpowiednia terapie