Rumień na policzkach i skuteczna metoda jego usunięcia

Witam. Mam rumień na policzkach. Przeszkadza mi to bardzo i chciałbym się tego pozbyć. Dowiedziałem się od dermatologa, że metodą IPL nie da się całkowicie usunąć rumienia, tylko zmniejszyć objawy. Jaka jest najskuteczniejsza metoda usuwania rumienia, tak, żeby nawet po ciężkim wysiłku go nie było? Czytałem o laserze, czy to jest VPL?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykluczenie wielu przyczyn aby móc zastosować tego typu leczenie. Proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza dermatologa.

polecam udac się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi laserowe, ważne jest aby wykonac te zabiegi w serii.