Wiotkość ciała u 62-letniej kobiety

Witam.Mam 62 lata,biore leki na serce i nadcisnienie.Niepokoi mnie nieproporcjonalna do rowniesniczek moja wiotkosc a w zasadzie brak miesni,cialo jest lejace,rzadkie i bardzo obwisle.Chodze na kijki,sporo cwicze,zdrowo sie odzywiam,ale to nic nie pomaga>Czym to jest spowodowane?czy to nie choroba?czy mozna jakos sobie pomoc?Prosze o porade.Pozdrawiam.

Każdy organizm starzeję się w innym tempie , zależy to zarówno od uwarunkowań genetycznych , jak i trybu życia- np częste intensywne opalanie, duże wahania masy ciała itd.
Można próbować zabiegi z zakresu medycyny estetycznej np laserowe, czy RF - poprawiają gęstość skóry , stymulują produkcję kolagenu. Proszę się skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej.
Ewa Rybicka