Wodnioste stolce u 3-tygodniowej dziewczynki

Witam. Nasza córka (3 tygodnie, karmiona piersiá) od wczoraj ma bardzo wodniste stolce. Jest to wlasciwie zabarwiona na zolto woda. Nie ma goraczki, oddaje mocz, nie placze czesciej niz zwykle, spi i je normalnie. Czy to rozwolnienie jest powodem do podjecia dzialan, jaka moze byc przyczyna? Dziekuje za odpowiedz

Milena Lubowicz

U tak małego dziecka trzeba być bardzo czujnym, gdyż może się szybko odwodnić. Proszę nadal karmić piersią, a w przypadku braku poprawy udać się do pediatry.
Pozdrawiam