Luźne stolce u 7-miesięcznego synka

Mój 7 miesięczny synek od 6 dni ma wolniejszą kupkę ( boję się że to biegunka). Nie towarzyszą mu przy tym wymioty ani gorączka, nie jest również smutny i płaczliwy. Jego zachowanie nie wzbudza niepokoju, bawi sie chętnie i nie wydaje mi sie że cos go boli. Ponadto kupki sa oddawane np. 3-4 co 2 godz potem przerwa 10 godzinna i znowu 2-3 kupki.

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani jak synek jest karmiony, jakim mlekiem, gdyż dzieci karmione piersią mogą oddawać nawet 10 stolców na dobę. Ale może to też być infekcja, proszę pamiętać żeby dziecko przy tym dużo piło. Gdyby nie było poprawy proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam