Biegunka infekcyjna u 6-miesięcznej córki

Witam , moja 6 miesięczna córka od tygodnia oddaje 6 stolców na dobę łącznie w nocy. (wcześniej 1 na dobę) Jest karmiona piersią. Kupki są różne, to zależy co zje, jeśli po piersi to rzadkie, jeśli po zupce to gęste o konsystencji mniej więcej zupki. Poza tym jest wesoła i nic jej nie jest. Byliśmy u lekarza, diagnoza "biegunka infekcyjna"dostała leki jednak nic się nie zmieniło. Myśleliśmy, że od ząbków ponieważ wychodzą jej dolne, jednak doktor powiedziała, że od ząbków nie robiłaby w nocy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli objawy nie ustępują, proponuję ponownie udać się do pediatry.
Pozdrawiam