Woreczek z krwią pod powieką oka

Dziendobry. Mam pytanie dotyczace oka , mianowicie z pod powieki w ciagu kilku godzin wyszedl mi lub wystawal mi woreczek z krwia a moze torbiel z krwia , nie moglem zamknac oka . Nie czulem bolu tylko bardzo mnie to denerwowalo bo nie moglem zamknac oka. Gdy wrocilem do domu poprostu wyrwalem to , polala sie krew i to tyle...mam pare zdjec jak to wygladalo. Czy dobrze zrobilem? Chce tylko dodac ze bylo to ponad rok temu i od tamtej pory jeszcze nic sie nie pojawilo

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, być może zrobił się Panu niewielki naczyniak? Bo tak długim czasie trudno wyrokować- jeśli nic się z okiem nie dzieje aż do teraz proszę spać spokojnie.