Wrastający paznokieć w dużym palcu

Mam problem z wrastającym paznokciem w dużym palcu lewej stopy. Byłam u chirurga, który zalecił codziennie rano podważać paznokieć do miejsca, w którym wrasta i psikać Octeniseptem oraz robić kąpiele w mydlinach - wał paznokciowy w lewym rogu jest zaczerwieniony i boli. Pojawiła się także określona przez chirurga"ziarninka" przy paznokciu. Dzisiaj odsuwając wrastający paznokieć, wyszedł on na wierzch i przełamał się. Wizytę kontrolną mam 8 kwietnia, co mogę teraz jeszcze robić? Może tribiotic?

Nie istnieje leczenie przez internet!!!!! Nie widząc zmiany , nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego! Prosze koniecznie zgłosić się do chirurga prowadzącego!!! zż