Wynik badania anty-TPO a konieczność wizyty u endokrynologa

Odebrałam wyniki na tarczyce, moje anty tpo wynosi 716. To chyba dużo za dużo a na wizytę do endokrynologa mam dopiero za 6 miesięcy umówioną wizytę, mam zatem pytanie,czy powinnam spokojnie poczekać na swoją kolej czy jednak szbciej prywatnie sie zapisać.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli ma też Pani wynik TSH i fT3 i fT4 i wskazuje on na chorobę tarczycy, radzę udać się do lekarza rodzinnego, który rozpocznie terapię.
Pozdrawiam