Wynik badania radiologicznego 44-letniej kobiety do analizy

.Kobieta 44 lata. W prawej pachwinie przysrodkowo i bardziej powierzchownie od peczka naczyniowego widoczna hypoechogeniczna struktura wielkosci 6 na 2.5 cm . obraz usg niejednoznaczny-patologicznie zmieniony, powiekszony wezel chlonny?. reszta organow bez zmian. usg ginekologiczne ,dopochwowe bez zadnych zmian

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do lekarza zlecającego badanie. Postępowanie zależy od stanu klinicznego pacjenta.

Pozdrawiam.