Wynik EEG, zaburzenia pamięci a otępienie

Bardzo proszę o pomoc. Mój syn ma 18 lat. 7 lat temu zaczęły się problemy z jego zdrowiem. Byly to napady nieświadomości. MRI prawidłowe, EEG nieprawidłowe, wyładowania w płacie czołowo-skroniowym. W zeszłym roku pokazało atrofię hiocampów oraz zanik korowy. Od 3miesięcy problem z równowagą, spada ze schodów. Od 3 tygodni problem z nocnym moczeniem, w tym tygodniu co noc. Genetyczne badanie HD wykluczone,metaboliczne prawidłowe. Ma zaburzenia pamieci i ogolne otępienie. Poza tym epilepsja,

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza neurologa,. bez poznania większej ilości informacji i zapoznania się z już wykonanymi badaniami ciężko jest coś więcej powiedzieć.