Wynik i analiza RTG płuc u 70-latki

Proszę o analizę wyniku RTG Płuc. Bardzo się martwię, a wizytę u pulmonologa na NFZ mam dopiero w lipcu. Opis:cyt." Niewielkie dobrze wysycone pojedyncze zacienienia w rzucie tylnych odcinków żeber VI obu stron - wysepki kostne ? Guzki pozapalne? Poza tym pola płucne bez zmian. Sylwetka serca wielkości na granicy normy. Aorta a krętym przebiegu części zstępującej" Mam 70 lat, nigdy nie chorowałam na płuca, nigdy nie paliłam. Leczę się na serce i choruję na boleirozę (odmiana stawowa) .

Lek. Tomasz Budlewski

Jak Pan widzi płuca i serce bez patologii, niewykluczone że te zmiany w żebrach mają związek z boreliozą. Proszę udać się ze zdjęciem i opisem do lekarza.