Wynik rezonansu magnetycznego i spłycona lordoza szyjna

Witam! Mój wynik rezonansu - Spłycona lordoza szyjna. C5-C6 krążek międzykręgowy obniżony uwypuklony okrężnie z cechami przerwania pierścienia włóknistego z impresją worka oponowego i zmniejszeniem przedniej przestrzeni płynowej przedrdzeniowej, otwory międzykręgowe wolne. C6-C7 stan po operacyjnej stabilizacji przestrzeni międzykręgowej na tym poziomie z odcinkowym pogrubieniem więzadła podłużnego tylnego i zmniejszeniem przedniej przestrzeni płynowej przedrdzeniowej. Co z tym dalej robić?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja neurochirurgiczna lub ortopedyczna - w zależności od objawów. proponuję zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.