Wynik RTG kręgosłupa 28-latki do analizy

proszę o interpretację - "krążki międzykręgowe TH3/4 i 5/6 odwodnione,hipointensywne w obrazach T2-zależnych o obniżonej wysokości. Osteofity tylnych krawędzi trzonów na poziomie th3/4 z towarzyszącą wypukliną centralną krążka m/kręgowego;z uciskiem worka oponowego i tendencją do obustronnego ucisku korzeni nerwowych. Duża przepuklina tylno-prawoboczna krążka th5/6 z uciskiem worka oponowego.Zaostrzenia tylnych krawędzi trzonów th2/3 i 4/5. Redukcja rezerwy płynowej na poziomach th3/4 i 5/6."

Zmiany zwyrodnieniowe w zakresie odcinka piersiowego kręgosłupa są znacznie nasilone zwłaszcza na poziomie 3/4 z przepukliną i uciskiem na korzenie nerwowe. Taki stan w połączeniu z dolegliwościami może wymagać leczenia operacyjnego. Najlepiej skonsultować się w tej sprawie bezpośrednio z neurochirurgiem.