Wynik tomografii komputerowej i podejrzenie meta

Moja mama odebrala wczoraj wyniki z tomografii komputerowej. Informacja na nich zawarta to ogniskowe rozrzedzenie struktury kostnej 5 mm podejrzenie meta skierowanie na scyntografie kosci. Przeczytalam ze meta to przerzut a to badanie wykonuje sie kiedy istnieje podejrzenie przerzutow nowotworu do kosci. Moja mama nie chorowala wczesniej na raka.Czy to moze byc jakas inna choroba i jakie jest prawdopodobienstwo ze to rak?

Trudno mowic o prawodopodobieństwie , bowiem jak narazie to jest rozpoznanie w jednym z badań dodatkowych, stwierdzającym podejrzenie, jeszcze wymaga kilku dalszych badań