Wyniki badań hormonalnych u 21-latka

Witam, wyniki badań Prolaktyna -15,61 ng/ml 2,1 - 17,70 Estradiol Wynik w surowicy 27,44 pg/ml 0 - 39,80 Testosteron Wynik w surowicy 627,24 ng/dl 241 - 827,00 Czy wyniki szczegolnie prolaktyny i estrogenu są odpowiednie ? Doczytałem, że prolaktyna powinna być bliżej dolnej granicy normy. Czy może zgłosić się do lekarza rodzinnego aby wyznaczył odpowiednie leki ? Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki są w normie. Proponuje udać się do lekarza endokrynologa.