Wyniki badań na obecność krztuśca

Witam serdecznie, dzis odebralam wyniki corki na obecnosc krztusca. Corka na 4,5 roku i oczywisicie szczepiona byla na wszystkie podst choroby. Wynik : przeciwciala w kl igg < 38IU/ml, przeciwciala w kl iga < 2IU/ml, przec w kl igm wynik 1,76...i tutaj chyba cos jest nie tak?? Prosze o pomoc, jak wyglada leczenie, dodam, ze corka ma nadal kaszel...pozdr

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani norm załączonych do wyniku. Nie jest zatem możliwa interpretacja. Proszę udać się na wizytę do lekarza zlecającego badanie.