Wyniki badań przed drobnym zabiegiem chirurgicznym nosa

WitamZrobiłam badania przed drobnym zabiegiem chirurgicznym nosa. Proszę o interpretację wyników- kreatynina w surowicy -1,16 mg/dl , GFR -53ml/min/1,73 ,mocznik w surowicy - 20 mg/dl, sód -142,7 mmol/l , potas -3,56 mmol/l. Mam 51 lat ,165cm wzrostu,72 kg.Pozostałe wyniki krwi w normie.Czy coś nie tak z moimi nerkami?Małgosia

Witam.
Pewnie chodzi Pani o poziom kreatyniny. Nie jest on jakoś tragicznie podwyższony, jest ledwo powyżej normy. Pozostałe parametry nurkowe są ok więc nic nie wskazuje na problem z nerkami. Jak dla mnie te badania są w porządku. Także proszę się nie martwić. Pozdrawiam i życzę zdrowia