Wyniki badania krwi po zapaleniu ucha środkowego u dziecka

Witam, dziecko ma 5 lat, często choruje przeziębi się, właśnie jest tydzień po przebyciu zapalenia ucha środkowego, z wykonanej dzisiaj morfologii wynikły nieprawidłowości: WBC 17,0 LYMPH17,4 MXD 1,4 NEUT 81,2 HGB 13,1 MCH 27,9 PLT 459 Co oznaczają te wyniki poza normą? Tom

Milena Lubowicz

Wyniki wskazują na infekcję i to raczej o charakterze bakteryjnym. Trudno mi się wypowiedzieć gdyż nie podaje Pan norm laboratorium, a każde może mieć trochę inne. Zalecam wizytę u pediatry.
Pozdrawiam