Wyniki nadania węzłów chłonnych

Proszę o interpretache wyniku węzłów. Podbrodkowo po lewej stronie widoczny węzeł 10x5mm z zachowana zatoką kilka niecharakterystycznych węzłów obecnych jest wzdłuż naczyń szyjnych po prawej stronie do 18x7mm lewa do 11mm podzuchwowe 11x7mm i 10x7mm po lewej pojedyncze węzły karkowe do 10mm i pachowe prawa strona do 15mm lewa do 22mm obustronne węzły chlonne pachwiny do 14mm . Martwię się co to może znaczyć czy yo objaw jakiegoś raka? Test na hiv robiłam i na razie jest ujemny

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę jedynie na podstawie tego badania, proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką. Być może konieczna będzie biopsja węzła.
Pozdrawiam