Wyniki posiewu z pochwy u 25-latki

Witam, Dostałam wyniku badania z posiewu pochwy co oznaczają: Lactobacillus spp. -obfity Pałeczki Gram (-)grupa KESC: pojedyncze Staphylococcus koagulazo-ujemny: skąpy Streptococcus agalactiae (gr.B): pojedyncze Nabłonki: liczne Leukocyty: nieliczne Lactobacillus: liczne Ph:4

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne odpowiednie dalsze postępowanie. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.