Posiew wydzieliny z pochwy

Proszę o interpretację :Rodzaj badania: Posiew wydzieliny z pochwy Grzybów drożdżopodobnych - nie wyhodowano Flora mieszana. Wyizolowane drobnoustroje nie dają podstaw do wykonania antybiogramu. Organizmy: Lp. Organizm Wzrost Ilość Szczep 1. Enterococcus spp. NIELICZNE 2. Lactobacillus spp. NIELICZNE 3. Staphylococcus spp. POJEDYNCZE 4. Streptococcus agalactiae (gr. B) NIELICZNE Dodam, że mam białe upławy, czy przyczyną sa te bakterie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyniki na to nie wskazują. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa. Pozdrawiam