Wyniki prób wątrobowych u 32-letniej kobiety

Witam. Jestem nosicielka wzwB dziś odebral wyniki prób watrobowych bardzo prosze o komentarz do wyników czy sa do przyjęcia ? Bilirubina całkowita 0.7 norma max 1,2. AST 39.5 norma max 34,0. ALT 77.6 norma max 34,0. Gamma GT 13.0 norma max <38. Dziękuje bardzo.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to wynik ,,do przyjęcia,,.