Wyniki testów ciążowych i niewidoczna ciąża podczas wizyty u ginekologa a możliwość wykluczenia zapłodnienia

Ostatnia obfita miesiaczka 29.06, stosunek przerywny był 13.07 trwał 20sek. 30.07 było krwawienie był to dzień spodziewanej miesiaczki, po tyg zrobiłam test -negatywny, po 2 tyg(12.08)-pozytywny. Powtórzyłam test nastepnego dnia tej samej firmy negatywny po 7,14,21 dniach były tez negatywne. 27.08 byłam u ginekologa powiedział że ciąży nie widzi. Dziś zrobiłam test o czułości 10ml. wyszedł negatywny. 30.08 dostałam krwawienia jedank skąpszego niz miesiaczka z 29.06. Czy moge wykluczyc ciaze?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciążę raczej w Pani przypadku można wykluczyć ( jedyna możliwością jest taka że do zapłodnienia mogło dojąć podczas stosunku ale w sierpniu tj w kolejnym cyklu miesiączkowym). Pozdrawiam