Wypadanie zębów i silne ubytki

Witam,Od wielu lat mam problem z zębami, bardzo mi się psują i muszę dwa razy w roku leczyć po kilka Mam 49 lat o od jakiegoś czasu zęby dosłownie odpadają mi kawałkami A plamka na zębie zwykle oznacza mocno zepsute wnętrze Ostatnio wyrwałam trzy zęby których nie można było uratować Zmieniałam parę razy dentystę Żaden niczego mi nie doradził Jestem w panice bo tracę zęby Nie wiem czy to jest objaw jakiejś choroby Jakie badania powinnam zrobić Proszę o poradę Pozdrawiam serdecznie Magdalena

Aleksander Ropielewski

Niestety czasami tak się zdarza i nawet dobry dentysta nie jest w stanie nic poradzić wynika to z jakości kości na którą nie mamy wpływu. Jedyne co można poradzić to częste kontrole u dentysty oraz dbanie o higienę zębów.