Wypuklina na kolanie a bóle stawów

Na kolanie pojawiła mi się przy klęknięciu wypuklina, która po kliku dniach się wchłania, ale pozostaje siniec. Wypuklina boli przy dotyku. Kolano nie boli i nie ma obrzęku. Co to może być?

Trudno powiedzieć ale może to być zapalenie kaletki przedrzepkowej. Raczej nie można na tym klękać. Pomaga chłodzenie i żele przeciwzapalne. Jak nie przejdzie po paru dniach, to trzeba pójść do ortopedy.