Wysoki poziom prolaktyny i wzrost wagi ciała

Witam, mój problem to problem zbyt wysokiej prolaktyny. Kiedy pierwszy raz zbadałam jej poziom w grudniu wskaźnik wynosil 660 i 6160 po tabletce -od tamtej pory stosowalam Parlodel i obecnie stosuje Bromocorn.Podczas kuracji prolaktyna rzeczywiście spadła - ostatnie badanie 157. Jednak teraz po prawie roku terapi jestem na progu załamania moja waga wciąż rośnie, mój wygląd zmienia się w oczach i robie sie coraz to wieksza\czy to ma sens ? Moze gdzies tkwi błąd.Robiłam TSH jest w normie, pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do swojego lekarza i opowiedzeniu mu o swojej dolegliwości. Ogólnie podany lek nie powinien powodować wzrostu masy ciała. czy w ostatnim czasie zmieniła Pani dietę, jakieś stresy? Konieczne jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu lekarskiego oraz badania.