Wystające sutki u 22-latka

Witam serdeczniie moim problem sa wystajace sutki mimo ze nie jestem gruby pod sutkiem twozy wydaje mi sie ze duzy gruczol przes co sotki sa duze i wystajace i strasznie nieestetycznie to wyglada . nie ściagam koszulki od paru lat jest to dla mnie duzy problem .chialem sie dowiedziec czy jest szansa pozbycia sie ich zabiegiem .chetnie wysle zdjecia jesli był by Pan tak mily i odpisał pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecałbym wizyte u lekarza chirurgii plastycznej celem konsultacji i ewentualnej konieczności wdrożenia postępowania zabiegowego. Pozdrawiam