Z czego może wynikać mój ból prawego jajnika?

Dzień dobry boli mnie od 5 dni prawy jajnik. Myślałam że to na okres ale dziś użyłam tamponu aby nie mieć niespodzianki w pracy. Jednak po wyjęciu go okazało się że mam brązowa wydzieline. Nie cuchnie poproś jest taka brązowa galaretka. Najgorszy ten ból jajnika

szanowna Pani, na pewno należy wykluczyć torbiel jajnika aczkolwiek bez badania nie jestem w stanie pomóc, proponuję wizytę u ginekologa