Z czym mam powiązać te objawy?

Witam . Mam 26 lat od jakiegoś czasu odczówam dziwne zmiany w swoim organizmie, mianowicie to łaskotanie w gardle , uczucie duszności w klatce piersiowej i czasem suchy kaszel , dodam że na środku mostka mam jakąś dziwną wypukłość , nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka , muszę zrobić wdech by to zobaczyć. Niepokoję się trochę , wizytę u lekarza mam za 2 tyg . Czy może to być spowodowane, na tle nerwowym ? Z góry dziękuję.

witam może być na tle nerwowym aczkolwiek przez internet nie jestem w stanie tego stwierdzić