Zaawansowana próchnica a metody leczenia

Witam szanowne grono medyczne. Mam problem z moim uzębieniem. Jeszcze 3-4 lata temu spożywałem spore ilości słodyczy oraz napoi gazowanych. Zdarzało się nawet nie myć zębów przez 2-3 dni. Od roku szczotkuję zęby min. 2x dziennie, lecz poprawy nie widzę żadnej. Wydaję mi się, że mam zaawansowaną próchnicę. Dodam, że w miejscu ubytków nie odczuwam jeszcze żadnego bólu. https://zapodaj.net/5d2613973fa6a.jpg.html Czy to zaawansowana próchnica ? Jak to leczyć? Pozdrawiam!

Może nie jest to głęboka próchnica ale obejmująca swym zasięgiem duż powierzchnie zęba i uszkadzająca ważną częśc zęba.
Wymaga pilnego leczenie , najlepiej w koferdamie , aby zrobić to dokładnie i z dobrym odizolowaniem od wilgoci , co ze względu na charakter ubytków jest możliwe przy zastosowaniu w/w techniki.
Zapraszam do nas , jesteśmy w Gdańsku i stosujemy taką technikę w stomatologii zachowawczej