Zabieg fistulotomii a seks

Witam. Jestem po operacji przetoki fistulotomi . Minęło już 8 tygodni. 2 tygodnie temu przestałem używać maści ze sterydem na ranę od strony jelita. Dostałem zielone światło żeby uprawiać seks z żoną bo ponoć się wygoilo i zostało zaczerwienienie. Kochaliśmy się normalnie bez analu . Niestety po wytrysku podczas oddawania stolca było nawet sporo krwi. Później 2h już nic nie było. Sprawdziłem palcem. Czy rana się otworzyła? Czy powinienem się tym martwić? Seks oczywiście odszedł w odstawke.

Witam.
Rana nie powinna się otworzyć. Być może jest jeszcze za wcześnie na seks. Proponowałbym się jeszcze trochę pooszczędzać. Jeśli nic się dalej nie będzie działo to proszę się nie martwić na zapas. Jeśli krwawienie się powtórzy, proszę zgłosić się na kontrolę do chirurga. Pozdrawiam i życzę zdrowia