Zaburzenia erekcji przy astmie

Dzień dobry.Od pół roku mam problemy z erekcją.Choruję na astmę biorę Metypred,Zafifon ,milukante,cortare,Czy leki te mają wpływ na zaistniałą sytuację.Proszę o radę co dalej,co powinienem brać aby wszystko wróciło do normy Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry
proszę przygotować badania do Urologa TO wymaga zagłębienia się w temat konieczne jest badanie i wywiad