Zaburzenia mowy po zażyciu leku Metizol

witam moja mama lat 67 zaczęła zle mówić po zażyciu leku w lipcu METIZOL na tarczyce konsultowała ten problem u laryngologa i dostała płukanke, jednak nie widać znacznej poprawy co może być przyczyna. Dodam ,że leczy się tez na nadciśnienie kilka lat a tarczyce wykryto na początku tego roku.

Witam, proszę przeczytać ulotkę w pkt. skutki uboczne. Rzadko jeden lek wywołuję długotrwałe zmiany w mowie. Być może połączony z innymi lekami, króre mama zażywa
wywołał jakieś niepożądane zmiany. Proszę skonsultować to z neurologiem i neurologopedą.
Z poważaniem Aleksandra Karlik

Nie wiem co Pani mana myśli,że zaczęła źle mówić, skoro dostała płukankę od laryngologa to problem był chyba z głosem? Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym