Zaburzenia wzroku u 4-latka a konieczne badania

Dzien dobry mam pytanko u 4 letniego syna od paru dni zaczeło uciekać mu oczko w stronę nosa jak patrzy na mnie z daleka co mogę zrobić gdyż okulista może przyjąć syna dopiero w czwartek boję się ze do tego czsu coś się pogorszy, ewentualnie pojechałbym prywatnie ale najlepij dziś lub do pogotowia okulistycznego proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety nie mam możliwości zbadania. Może się Pan udać na izbę przyjęć gdzie przyjmuje okulista. Pozdrawiam