Czy takie ćwiczenia przy wadzie wzroku synka wystarczą?

witam, zorientowałem się że mój synek 7l słabiej widzi mruży oczy i widzi podwójnie jedno oczko zaczęło uciekać, później przyznał że podwójnie zaczął widzieć w przedszkolu.Okulista przepisał mu okulary 2-3 dni podobno widział dobrze a później znów zaczął widzieć podwójnie.Poszliśmy z synkiem prywatnie do okulisty i zdiagnozowano że ma zeza zbieżnego obuocznego i widzi podwójnie.Okulary podobno dobrze ma dobrane ale mogły być nawet mocniejsze.Zalecenie było takie żeby nosił je od rana do wieczora, plus specjalistyczne ćwiczenia.Problem w tym że na ćwiczenia musimy czekać 2mies. i to ma być 10x 30min. czy to wystarczy? codziennie w domu ćwiczymy jego oczka bez okularów we własnym zakresie.Syn widzi cały czas podwójnie obawiam się że problem może być w źle dobranych szkłach czas leci nie chcę czegoś przegapić.

Szanowny Panie, jeśli okulista stwierdził że szkła są dobre to proszę się nie martwić, proszę systematycznie ćwiczyć z synem