Zaburzenie równowagi, męczliwość i strach przed wyjściem z domu

Witam. od ponad roku mam dziwne objawy, uczucie odpływania, ściąganie w jedną stronę, kołysanie. Szybko się męczę i denerwuję. Objawy bardzo utrudniają mi życie, praktycznie nie wychodzę z domu,odczuwam wielki strach przed wyjściem z niego. Mam problem również z "normalnym" siedzeniem gdyż mam wrażenie że zaraz "odpłynę". Mam 25 lat, wadę serca ASD II. Byłam diagnozowana pod kątem tarczycy, przez ginekologa, neurologa a także innych lekarzy i nic. Nie mam już siły bardzo proszę o pomoc.

Duża liczba skarg i ich charakter mogą wskazywać na podłoże psychosomatyczne.
Proszę zapytać prowadzacego lekarza, czy nie warto się udać do psychologa i o ile będzie taka potrzeba może również psychiatry.
Oczywiście zakładam,że kardiolog jednoznacznie wykluczył kardiogenne podłoże dolegliwości związane z obecnością wady serca u Pani.

Stany nerwicowe bywają bardzo dotkliwe dla pacjentów.
Warto rozważyć taką pomoc
Pozdrawiam ciepło