Zagęszczenie śródmiąższowe w przywnękowych partiach płuc

Witam, Uprzejmie proszę o interpretację: "zagęszczenie śródmiąższowe w przywnękowych partiach płuc. Wnęki poszerzone, węzłowe"

Lek. Tomasz Budlewski

Nie da się zinterpretowac małego frag badania, bez zobaczenia calego zdjęcia lub chcoiażby całego opisu, nie mówiąc już o podstawowych informacjach na temat objawów i tego dlaczego wykonano zdjęcie, bez badania pacjenta. W ramach porady internetowej nie jestem w stanie udzielic informacji, taki opis może oznaczac wiele rzeczy... prawdopodobnie zzmiany zapalne, ale proszę udac się do lekarza.