Zakończenie karmienia piersią 10-miesięcznego dziecka

Czy dziecko 10 mc należy powoli obstawiać od piersi? Karmie córkę od urodzenia wczoraj Przy okazji wizyty u lekarza doktor stwierdził że należałoby ją już odstawić? Co robić? Czy to nie za wcześnie? Córka je pięć razy dziennie pierś i 3 razy w nocy.Prosze o pomoc

Zdecydowanie powinna Pani ograniczyć karmienia nocne.
Kwestia karmienia w dzień - do Pani decyzji, jednak proponowałabym również ograniczać ilość karmień i przestawienie dziecka na inny rodzaj posiłków,