Zaniki pamięci po uderzeniu głową

Witam :) Syn ma przy kazdym uderzeniu głowa zanik pamieci i nie pamieta co sie działo na dwie trzy godziny przed uderzeniem :( nie chce isc do lekarza gdyż twierdzi ze juz mu przeszło a ja zwyczajnie sie boje o niego . Czego może to byc przyczyna ? Wiem że ciężko bez badan stwierdzić:( Pozdrawiam Katarzyna

A dlaczego syn "uderza głową"??
Po silnym urazie głowy z utratą przytomności, po wstrząsie mózgu, możliwa niepamięć wsteczna nawet kilku godzin...
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam