Zapalenie gardła i krtani u 2,5-latka

Witam 2,5syn od grud.2013 chory. Zap.gardła i krtani(neosine+pulmicort po nasileniu antyb).Chory 18.01(ostre zap. krtani naczynioworuchowe zap. błony śluz. nosa:antyb. pulmocort berodual).(27.01)zdrowy. Chory 03-17.02 orturbacyjne zap. oskrzeli i naczynioworuch. zap.błony śluz. nosa:3 dni antyb.po zaostrzenie zastrzyki inhalacje.Chory 25.02 charczy na oskrzelach zapalenie gardła (antyb). Podaje osłonę antybi. Proszę o poradę.od 18.01 podaje codziennie tabl. milukante4mg i 2x2,5ml syrop xyzal.

Najprawdopodobniej chodzi o zapalenie i przerost trzeciego migdałka. Koniecznie musi ocenić došwiadczony laryngolog. Jeżeli się potwierdzi koniecznie usunąć a leki będą niepotrzebne, szczególnie sterydy. Dr.Jach