Zapalenie oskrzeli i nasilenie kaszlu pomimo leczenia u 18-miesięcznego dziecka

Witam,moj syn od pon choruje na zap.oskrzeli,bylismy u lekarza przepisal summamed antybiotyk na 3 dni,4 dni przerwy,flegamine wsyropie i oslonowe.Ma 18miesiecy,na poczatku byla poprawa ale w tej chwili jest gorzej kaszel sie nasilil dn tego katar utrudniajacy oddychanie.

Dziecko wymaga ponownej wizyty u lekarza pediatry. Bez badania dziecka niewiele mozna w tej sytuacji poradzić.