Zapalenie spojówek u dziecka a stosowanie Dicloabak

witam. Mój 2 letni synek ma zapalenie spojówki ( prawe oko) lekarz ogólny zapisał mu dziś dicloabak...Nie moge znalezc informacji na temat dzieci ..nikt się na forum nie wypowiada a na ulotce ani slowa . Czy 2 krople 3 razy dziennie są ok ? czy w ogóle nie zakrapiać ?

Renata GrzechociĹska

Jeśli lekarz zapisał dany preparat oznacza to, że widział ku temu wskazania. Proponuję stosować się do zaleceń. Jeśli Pani uważa, że zalecone leczenie jest nieodpowiednie. Zawsze może się Pani skonsultować z okulistą.