Zapalenie układu moczowego, wirusówka i rzadkie oddawanie moczu u dziecka

Moja 3l córka miała 3tyg temu zapalenie układu moczowego.W 3 dniu antybiotyku powtórzyłyśmy badania ogólne moczu i wyszły prawidłowo.Zinnat brała przez 10dni.Pięc dni później przechodziła 2dniową wirusówkę,z gorączką do 39st i niewielką biegunką.Teraz wydaje mi się,że rzadko sika i za mało.Mocz nie jest mętny jak wcześniej,po nocy trochę ciemniejszy,w dzień normalny.Dodam że nie siusia w nocy ok13 godz i ma tak już od kiedy zdjęła pieluszkę(ok 6mc)w dzien siusia ok 4-5razy,czy to prawidłowo?

Proszę analizować ilość moczu w oparciu o ilość wypitych płynów.

Jeśli nie pije zbyt dużo wówczas porcje moczu nie są duże.W razie jakichkolwiek

dolegliwości wskazany kontakt z pediatrą

Pozdrawiam serdecznie