Wyniki badań moczu po infekcji i gorączkowaniu 6-latki

Moja córka 6l ma od 9 dni infekcje goraczkuje 38,5 od 3dni bierze antybiotyk wyniki moczu lekko mętny BarważółtyCiężarwłaściwy 1.020g/ml pH 5 Glukoza nieobecna Ketony15 mg/dl Urobilinogen w normie Białko ślad Azotyny nieobecne Erytrocyty nieobecne w µl0 5 Leukocyty obecne w µl 0 10 Osad moczu Nabłonki płaskie nieliczne Nabłonki okragłe 0-1 Leukocyty10-20 wpw 0 5 Bakterie d liczne Prosze o interpretacje.Dodam ze morf z rozm i crp nie wyszły skrzep.Wiec lekarka nie kazała kłóć ponownie dziecka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto powtórzyć morfologię oraz crp. Niemniej jednak przedstawione wyniki świadczą o infekcji dróg moczowych. Dodatkowo sugerowałbym kontrolę glikemii.