Zgrubienie na lewym nadgarstku w ciąży

Witam, kilka miesięcy temu (jak byłam w ciąży) zauważyłam małe zgrubienie na lewym nadgarstku (jestem praworęczna)po stronie kciuka miedzy stawem nadgarstka, a kością promieniową. Nie bolało ani nic tylko było wyczuwalne jak dotknęłam palcem. Od kilku dni strasznie mnie to boli i wydaje mi się, że urosło bo widać lekkie zgrubienie.Przez to ręka jest słabsza i jak ruszam kciukiem to boli.Jak to dotykam to mam wrażenie, że to tak jakby od głównej kości rosła mi maleńka kostka takie odgałęzienie.

Lek. Magdalena Pikul

W opisanej lokacji mogą występować różnego typu guzy np. torbiel galaretowata (ganglion) dające objawy bólowe. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe, dlatego proszę zgłosić się do learza.